Вагове та пакувальне обладнання

Сьогодні високого цінується та техніка, яка дозволяє оптимізувати роботу закладів громадського харчування та автоматизувати більшість процесів. Фасувально-пакувальне обладнання призначене для упаковки, формуванням коробів та укладання продукції. Інтернет-магазин "Продторгобладнання" пропонує широкий вибір пакувального обладнання за доступними цінами. Ви можете замовити такі пристрої, як:

 • Пакувальники вакуумні безкамерні, які забезпечують продуктам харчування герметичну оболонку. Таке пакувальне обладнання зберігає свіжість їжі протягом тривалого часу;
 • Вакуумоупаковщик камерного типу;
 • Термопакувальні машини, запайщики (запайовики)пакетів і лотків, які запаюють харчову плівку і пластикову упаковку для компактного зберігання та зручного транспортування їжі;
 • Пакувальні столи, що дозволяють швидко та ефективно упаковувати різні за розміром продукти;
 • Складське пакувальне обладнання та різноманітні пакувальні матеріали.

Навколишнє середовище, температурні режими та багато інших факторів впливають на продукти харчування: їжа підсихає, змінює смак і колір, а з часом псується і стає непридатною для вживання. З метою захисту продуктів від впливу зовнішнього середовища застосовується пакувальне обладнання. Вакуумна упаковка та пакування у стретч плівку здатні значно продовжити термін придатності продуктів харчування і зберегти привабливий зовнішній вигляд і смак готових страв. Окрім того пакувальна техніка істотно заощаджує бюджет, оскільки вам не доведеться викидати зіпсовані продукти.

Якщо ви хочете купити пакувальне обладнання для ресторану, кафе або торгового майданчика, в нашому інтернет-магазині представлені ви зможете підібрати якісну техніку, в залежності від виробничої необхідності.

Вагове обладнання використовується в багатьох сферах діяльності. Воно незамінне на підприємствах громадського харчування, в продовольчих магазинах та супермаркетах. Сучасний ринок пропонує широкий спектр різноманітних ваг:

 • торгові ваги (механічні, електронні);
 • кухонні ваги;
 • лабораторні ваги;
 • рахункові ваги;
 • ваги лічильні;
 • та ін..

За допомогою торгових ваг зважують товари, продукти та інше. За допомогою сучасних електронних ваг можна не тільки зважити необхідний предмет, але і зробити розрахунок кількості штучного товару та запрограмувати ціну.

На даний момент ринок кухонних ваг досить різноманітний. Перш за все - це незамінний пристрій, як для досвідчених кулінарів, так і для людей, які просто люблять готувати за рецептами, які вимагають точності зважування продуктів. Кухонні ваги відрізняються різним дизайном, точністю і максимальною межею зважування.

Не заплутатись в широкому асортименті та підібрати оптимальне для вашого закладу обладнання з радістю допоможуть наші фахівці. Заповніть заявку на сайті або зателефонуйте нам і ми підберемо найкраще рішення індивідуально під ваші потреби.

Viber