Теплове обладнання

Для приготування будь-якої страви в закладах громадського харчування: столових, ресторанах, кафе, барах необхідна повна або часткова теплова обробка продуктів, а вона неможлива без використання професійного теплового обладнання. В асортименті нашого інтернет магазину представлена продукція кращих вітчизняних та закордонних виробників обладнання. Багаторічний досвід роботи консультантів дозволяє зробити процес вибору кухонного обладнання простим та зрозумілим.

Все необхідне теплове обладнання для гарячого цеху: пароконвектомати, печі конвекційні, газові, індукційні плити та плити промислові електричні, поверхні для смаження, перекидні і багатофункціональні сковороди, казани харчоварильні, дровяні вугільні печі та багато іншого ви знайдете на нашому сайті.

Тут ви також можете знайти таке оснащення, як тепловий стіл, електросупниця для приготування та підтримки страв в гарячому стані та вітрини для експозиції готових страв.

 За допомогою професійного теплового обладнання ви можете без проблем приготувати різні кулінарні страви і витратити при цьому мінімум часу. Конвекційна піч, жарильна шафа для випічки хліба, плита електрична промислова, ціна на весь асортимент техніки для кухні вас приємно здивує, оскільки встановлюються згідно з рекомендаціями офіційних дилерів та заводів виробників. Завдяки цьому ви отримуєте теплове обладнання за доступною ціною, з гарантією та доставкою, як у Рівному, так і в будь-яке інше місто на території України.

Основна місія інтернет магазину компанії «Продторгобладнання»полягає у забезпеченні якісним тепловим обладнанням закладів громадського харчування, яке б надійно працювало і дозволяло максимально спростити робочий процес на професійній кухні.

Конвектомат, електроплита індукційна, піч для піци, купити теплове обладнання професійного рівня - значить мати можливість значно розширити меню ресторану та підкреслити неповторність вашої кухні!

Теплові вітрини, поверхні, марміти - це обладнання для харчової промисловості, яке дозволяє зберегти приготовані страви і хлібобулочні вироби в ідеальному товарному вигляді та вигідно представити відвідувачам піцерії, кафетерію або ресторану.

Для зручності наших клієнтів ми співпрацюємо з лідерами ринку вантажоперевезень в Україні:

  • Нова Пошта;
  • Ін Тайм;
  • Delivery;
  • Міст-Експрес.

Київ, Харків, Львів, Рівне – ми доставимо придбане у нас обладнання в будь-який куточок країни.

Також компанія «Продторгобладнання» надає послуги з сервісного обслуговування теплового обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, підключення та установку на вимогу клієнта. Вартість послуг обговорюється індивідуально під час замовлення.

А при купівлі комплекту професійного обладнання експерти «Продторгобладнання» розроблять для вас готовий проект магазину або ресторану абсолютно безкоштовно.

Viber