Електромеханічне обладанння

Електромеханічне обладнання є незамінним для оптимізації технологічних процесів на професійній кухні. Основне призначення електромеханічного обладнання полягає у швидкій обробці продуктів та напівфабрикатів, що згодом потрапляють на стіл або використовуються в якості інгредієнтів для приготування страв.

Компанія Продторгобладнання пропонує широкий асортимент електромеханічного професійного обладнання з самим різноманітним функціоналом. Продукція, представлена на сайті задовольняє усі потреби закладів громадського харчування: ресторанів, кафе, їдалень, пі церій, фастфудів.

В асортименті електромеханічного обладнання представлені наступні групи:

  • М’ясопереробне обладнання та прилади для обробки риби (мясорубки професійні, куттери, пилки для різання мяса, шприци ковбасні, фаршемішалки)
  • для обробки овочів (промисловий подрібнювач овочів, картоплечистка промислова, овочерізка та машини для очищення коренеплодів, протиральні машини)
  • обладнання для пекарні  та кондитерського цеху (міксер планетарний, ручні міксери, тістоміс).

Окремим типом електромеханічно го обладнання для нарізування є слайсер професійний(скиборізка або електроніж), який є обовязковим як на професійній кухні підприємств харчування (ресторанів, кафе, фаст-фудів, їдалень), так і для відділів гастрономії супермаркетів та інших магазинів.

Різноманітне електромеханічне обладнання дозволяє значно підвищити продуктивність праці кухаря на кухні ресторану або кафе, а тому є незамінним на будь-якій професійній кухні. З його допомогою можна підготувати рибу і мясо, використовуючи мясорубку, фаршемішалку або ковбасний шприц; за допомогою овочерізок, картоплечисток і протиральних машин можна обробляти овочі; для організації  кондитерського виробництва використовується  міксер, машина для замішування тіста, машина для просіювання борошна,  тісторозкатувальна машина.

У нас ви можете купити електромеханічне устаткування будь-якої продуктивності та функціоналу, що підійде для будь-якого обєкта громадського харчування: від невеликого кафе до мережі їдалень або ресторанів.

В нашому інтернет-магазині ви можете з легкістю придбати електромеханічне обладнання з доставкою в інші міста України. Надається офіційна гарантія та консультації фахівців з проектування та підбору обладнання для ресторанів, харчових виробництв і магазинів.

Viber