Компанія ПродТоргОбладнання - професійне обладнання для закладів торгівлі та громадського харчування

Топ продажів / Акції

Обладнання для кафе

Обладнання для пекарні

Обладнання для піцерії

Обладнання для ресторану

Обладнання для суші-бару

Комплексні рішення

Торгові марки

Наші клієнти

Наш блог

07/09/2018

Якою повинна бути кухня в ресторані, щоб на вас захотів працювати найкращий шеф-кухар

Театр починається з гардеробу, а успішний ресторан з кухні. І господар на ній – шеф. Він відповід...
03/09/2018

Обладнання для піцерії – інсайдерська інформація від ресторанної мережі Ventotto

Піца – найпопулярніша їжа серед молоді, дітей та дорослих. Її готують вдома для сім’ї та гостей. Час...
30/08/2018

Як ефективно облаштувати бар: інтерв'ю з Олексієм Минюком – шеф-бартендером Gusto gastro salon

Професійні поради від знавця своєї справи – бармена одного з ТОП-ових закладів м.Рівне. Олексій М...

Інтернет-магазин «Продторгобладнання» пропонує широкий асортимент обладнання для харчової промисловості для малого бізнесу,  устаткування для торгових залів магазинів, супермаркетів, їдальні, кафе, бару та ресторану.

Компанія «Продторгобладнання» працює на ринку професійного торгівельного обладнання вже більше 10 років. Ми співпрацюємо лише з надійним та перевіреними постачальниками для забезпечення найкращого рівня сервісу та оптимальних цін. Наша спеціалізація – це комплексне оснащення об’єктів торгівлі та підприємств громадського харчування торгово-технологічним обладнанням:

 • Холодильне обладнання;
 • Теплове обладнання;
 • Електромеханічне обладнання;
 • Торгівельне обладнання  для магазинів, кафе, барів та ресторанів.
 • Обладнання для фаст-фуду;
 • Професійне барне обладнання та ін..

Нашою метою є запропонувати вам оптимальне рішення для задоволення будь-яких ваших потреб. Комплексний підхід та широкий спектр послуг дозволяє нам вирішувати усі поставлені задачі швидко та якісно. Кожному партнеру ми пропонуємо індивідуальний підхід, а для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Ми будемо вашим надійним партнером з якісної та професійної реалізації ідей та проектів на всіх етапах роботи – від технологічного проектування до монтажу обладнання з наступним гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Наші фахівці надають найширший асортимент послуг швидко та якісно.

Проектно-дизайнерські послуги: розробка концепції, планувальні рішення ефективного розміщення обладнання, технічні проекти, дизайн-проекти будь-якої складності та стилю, 3D-візуалізація.

Комплексне оснащення магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів професійним обладнанням: професійна консультація, підбір обладнання відповідно до ваших побажань, оптимальні цінові пропозиції, акційні пропозиції, наявність б/в обладнання.

Здійснюємо комплексне обслуговування вашого обладнання: доставка, монтаж, налагодження, технічне обслуговування та ремонт торгівельного обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Додаткові послуги: продаж запчастин та аксесуарів до торгівельно-технологічного обладнання, будівельно-монтажні роботи, реалізація б/в обладнання, оренда обладнання для ресторану, лізинг.

Якщо вам необхідно купити професійне обладнання для кухні чи торгове обладнання, ми в стислі терміни підберемо для вас оптимальне рішення та доставимо техніку в будь-який куточок України. Для цього достатньо замовити продукт чи консультацію на сайті або по телефону. Наші досвідчені консультанти допоможуть із вибором, а технічні спеціалісти забезпечать якісний сервіс та гарантійне обслуговування.

Чому варто обрати саме нас?

 • 10 років досвіду;
 • Комплексні послуги;
 • Без посередників;
 • Широкий асортимент;
 • Власний склад, магазин та велика виставкова зала;
 • Швидка доставка.
Viber