Холодильне обладнання

Холодильне обладнання для магазину, складу.

Холодильне обладнання є незамінним для супермаркетів, магазинів, кафе, ресторанів та складів. Без нього не може обійтись жоден продуктовий магазин або заклад громадського харчування чи торгівлі. Будь-яке холодильне обладнання має відповідати певним стандартам і вимогам. Крім того, техніка повинна ефективно працювати. саме такі агрегати ми пропонуємо своїм клієнтам. У наших каталогах представлена велика кількість товарів, які для зручності клієнта розбиті на категорії.

Холодильне обладнання - це загальна назва для величезної кількості пристроїв, від вітрин для охолодження до екстремального заморожування:

  • Холодильна шафа;
  • Холодильна вітрина;
  • Вітрина холодильна кондитерська;
  • Бонета морозильна;
  • Саладетта;
  • Льодогенератор та ін..

Усе сучасне холодильне устаткування виконує єдину задачу, але спосіб реалізації може бути різним. Умовно всі товари можна розділити на кілька великих категорій:

Холодильні вітрини. Вони можуть мати різні температурні режими, форму і конструкція. Головною загальною чергою можна вважати наявність скляної кришки та яскравого підсвічування.

Холодильники для підсобних і робочих приміщень. Холодильне обладнання для складів. Вони практично нічим не відрізняються від домашніх моделей. Техніка просто більш розмірна і може створювати різні температури в різних зонах. Морозильні шафи, столи та камери швидкої заморозки. Холодильне обладнання для зберігання продуктів і товарів при дуже низькій температурі.

Льодогенератори. Незамінна техніка для бару.

Кондитерське холодильне обладнання. Придбати такі шафи зобов’язані усі виробники солодощів.

Ви повинні розуміти, що сама головна задача такої техніки - це забезпечити відповідні умови зберігання продуктів.

Перед тим як купити холодильну вітрину, холодильне обладнання для складів або льодогенератор для бару важливо знати як правильно підбирати установки. Зважаючи на те, що ціна на промислове чи торгівельне холодильне устаткування часто сягає десятків і сотень тисяч гривень, допомога фахівців при виборі ніколи не буде зайвою. Якщо у вас виникають найменші сумніви варто дослухатись до порад професіоналів. Наша компанія вже більше 10-ти років здійснює продаж, та обслуговування професійної техніки, а також проектування об’єктів торгівлі та громадського харчування. Досвідчені спеціалісти Продторгобладнання з радістю допоможуть вам підібрати оптимальне за ціною та характеристиками обладнання.

Viber