Сервісне обслуговування

Вже 8 років спеціалісти компанії «Продторгобладнання» займаються ремонтами різноманітного професійного обладнання для торговельних закладів та закладів громадського харчування.

На сьогодні вже сформований цілісний технічно-сервісний відділ. Знання та досвід наших майстрів в даному напрямку дозволяють швидко встановити причину виходу з ладу обладнання та усунути її в найкоротші терміни.

Ремонт професійного обладнання

Ремонт стаціонарного обладнання здійснюється на місці дислокації, а малогабаритне ремонтуємо у власній майстерні.

Тож, якщо у Вас вийшла з ладу будь-яка одиниця професійного обладнання – звертайтеся! Будемо раді швидко та якісно усунути несправності!

Виклик майстра: +38 (050) 160-65-09, +38 (097) 319-70-76

Сервісне обслуговування від компанії «Продторгобладнання»

Придбання професійного обладнання – один з ключових етапів формування торговельного закладу чи закладу громадського харчування. І один з найзатратніших. Тому кожен власник зацікавлений в довготривалому та безперебійному функціонуванні свого устаткування.

Що ж для цього потрібно? Необхідно лише з визначеною періодичністю проводити якісне сервісне обслуговування обладнання. Регламент технічного обслуговування для кожного виду устаткування свій і визначений в паспорті або супроводжуючих документах.

0 Років сервісу
0 Відремонтованих приладів
0 Технічних оглядів

Сервісне обслуговування

Дехто ставить під сумнів потрібність проведення даної роботи або намагається зробити це самостійно. Але ми наполягаємо на протилежному! Чому?

Справа в тому, що навантаження на професійне обладнання дуже високе. І хоча воно розраховане на постійну роботу, все ж дуже важливо постійно слідкувати за його станом: проводити чистку, профілактику, перевіряти укомплектованість, замінювати швидкозношувані деталі тощо. На цьому наголошують всі виробники професійного обладнання, багато з них на сьогодні відмовляється обслуговувати прилади по гарантійних талонах, якщо не укладені угоди по сервісному обслуговуванню та не підтверджене його проведення.

Ще один момент в необхідності проведення технічного обслуговування техніки!

Ми говоримо про обладнання, призначене для виготовлення або зберігання продуктів харчування, які потім купують та споживають Ваші клієнти. Ви повинні дбати про якісний санітарний стан цих продуктів, а забезпечити його без чищення обладнання,на якому ці продукти виготовлені або де зберігаються, неможливо.

Саме тому ми кожному власнику професійного обладнання рекомендуємо укласти угоду на сервісне обслуговування, яка гарантує огляд та обслуговування Вашої техніки з визначеною періодичністю (в залежності від навантаження на нього)! Це найпростіший спосіб застерегти себе від різноманітних неприємних неприємностей , які є наслідком раптового виходу з ладу техніки (зіпсовані продукти, простої тощо). І, що не менш важливо, таким чином Ви дбаєте про якість своєї продукції та здоров’я своїх споживачів.

Сервісний автомобіль

Безкоштовний технічний огляд Вашого обладнання

Ми пропонуємо безкоштовний технічний огляд Вашого обладнання – виїзд спеціаліста на місце дислокації обладнання, зовнішній огляд обладнання за допомогою простих пристроїв, перевірка відсіку мотора, тощо. Після огляду складається акт обстеження технічного стану обладнання з рекомендаціями щодо усунення несправностей.

При покупці обладнання в нас, діє гнучка система знижок на ремонтні роботи та сервісне обслуговування. Браковані деталі замінюються швидко та безкоштовно.

Дбайте про своє обладнання, адже набагато дешевше усунути невеликі несправності, ніж потім витрачатися на капітальний ремонт або заміну обладнання.

Viber