Б/В обладнання

На сьогоднішній день ресторанний бізнес є одним з найпривабливіших в плані інвестицій. Інвесторів приваблює висока прибутковість бізнесу, але зважаючи на те, що даний вид бізнесу суворо регламентований і до нього висуваються особливі умови, він потребує значних вкладень.

Ціна на професійне кухонне обладнання є доволі високою, і тому не кожен підприємець може дозволити собі купити усю необхідну техніку. Компанія «Продторгобладнання» пропонує широкий вибір б/у устаткування для ресторану, кафе, бару, за допомогою якого ви зможете економно облаштувати свій заклад усім необхідним.

Звичайно, при купівлі Б/В техніки усіх турбує питання якості. Наскільки вживане обладнання надійне? З яких причин його продають і чому так дешево?

Наша компанія пропонує лише перевірене обладнання, що пройшло повну перепродажну підготовку і реалізовується через модернізацію, реконструкцію чи з інших об’єктивних причин.

У нас ви можете недорого купити б/в обладнання для кафе, ресторанів, піцерій, їдалень, магазинів і супермаркетів, торгове обладнання для магазину, а також все необхідне для готелю чи хостелу і при цьому бути впевненими у якості та надійності запропонованої техніки.

Усе устаткування проходить повну діагностику, заміну основних робочих вузлів. Купуючи обладнання в нашій компанії, ви отримуєте повний сервіс, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Один з найважливіших факторів при веденні бізнесу – це отримання максимального результату при мінімальних витратах. За допомогою нашого інтернет-магазину ви зможете  не тільки купити обладнання б/у , а й отримати професійні консультації в процесі вибору техніки, навчання персоналу роботі на придбаній техніці та повний спектр сервісних послуг. У нашій роботі ми використовуємо тільки індивідуальний підхід з урахуванням особливостей кожного клієнта та його закладу. При купівлі набору БВ техніки ми пропонуємо безкоштовні послуги з проектування. Досвідчені фахівці компанії будуть супроводжувати ваш бізнес від моменту планування до успішного запуску, а також допомагати в процесі розвитку.

У разі, якщо ви плануєте модернізацію і бажаєте реалізувати ваше БУ обладнання ми пропонуємо послуги по викупу або реалізації б/в обладнання. Маєте обладнання, яке необхідно продати або бажаєте купити? Для цього достатньо лише зв’язатись з нашими менеджерами і ми підготуємо індивідуальні умови,які влаштують усі сторони.

Viber