Пральне обладнання

Незамінним для оптимізації процесів роботи, зменшення витрат та збільшення ефективності є професійне пральне обладнання.

Що включає в себе обладнання для пральні?

Сучасний ринок пропонує різноманітні рішення для комерційних підприємств сфери обслуговування. Кожне з них має свої переваги й недоліки. Як вибрати те, що підійде саме вам?

Пральне обладнання умовно поділяють на побутове та професійне. Перше виконує строго відведені функції, володіє меншим ресурсом роботи і обробляє мінімальні обсяги білизни. Промислові пральні машини служать в 2-3 рази довше, таке обладнання може функціонувати без зупинки протягом 15-20 годин, а іноді і протягом доби.

Купуючи промислове обладнання, ви захищаєте себе від непередбачених витрат і поломок.

Головним аспектом при виборі професійного обладнання є вартість. Ціна на промислові пральні машини залежить від декількох основних аспектів:

  • Технічні параметри обладнання;
  • Офіційна гарантія від виробника;
  • Країна виробник та бренд.

Щоб ви не обирали: промислові сушильні машини, машини для хімчистки, центрифуги, промислові пральні машини - ціни на обладнання залежать від першого пункту, однак частіше за все величезне значенням має сам бренд. Проте, тут є і переваги: ​​вибираючи машини згідно з технічними аспектами, ви не ризикуєте переплатити за ті опції, які вам не потрібні. У цьому випадку компанія-виробник відходить на другий план. Саме тому важливо перед покупкою визначитися з функціями, які знадобляться в роботі.

Професійне обладнання для пралень та хімчисток умовно поділяється на декілька груп:

  • Машини для хімчистки та пральні: машина хімічної чистки, прес, праска та ін.;
  • Устаткування для пралень: професійна пральна машина, сушильна машина, центрифуга;
  • Машини для фінішного етапу: прасувальна дошка, парова машина, топпер, праска з парогенераторам.

Міні пральня для готелю, хостелу чи велика професійна хімчистка, в залежності від ваших потреб та бюджету наші досвідчені працівники підберуть для вас оптимальне рішення.

Також на нашому сайті ви можете купити б/в обладнання з гарантією. Промислова пральна машина б/у стане оптимальним вибором при обмеженості бюджету. Завдяки налагодженій системі гарантійного та післягарантійного обслуговування фахівці «Продторгобладнання» забезпечать вас якісним сервісом впродовж усього терміну експлуатації.

Viber