Посудомийне обладнання

Бездоганно вимитий, чистий посуд без жодного натяку на плями - це один з компонентів, без якого люди не уявляють собі сучасний ресторан. Зважаючи на це, якщо ви бажаєте відкрити бізнес, повязаний зі сферою громадського харчування, для ресторану, для кафе, для їдальні в першу чергу вам необхідно купити посудомийне обладнання та дозволити вашим клієнтам насолоджуватися ідеальним посудом. Професійні посудомийні машини максимально спрощують процес миття посуду та забезпечують бездоганний результат.

Раніше, коли миттям посуду займалися виключно спеціальні працівники, для одного миття всього посуду ресторану необхідна було мало не ціла ніч. Крім того, чашки і тарілки поступово втрачали свій блиск, якість і товарний вигляд, внаслідок постійного тертя, і тому посуд для ресторану доводилося міняти кожні пару років. А ще ресторан ніс втрати від постійної необхідності замінювати побитий посуд, адже так чи інакше, людський фактор не можна скидати з рахунків.

Машина посудомийна забезпечує кришталеву чистоту будь-якого посуду буквально протягом кількох годин. Завдяки відсутності контакту посуду між собою нівелюється можливість випадкового биття тарілок, чашок та стаканів. Промислові посудомийні машини бувають різних видів, від величезних, для ресторанів на кілька сотень людей, до невеликих, що займають мінімальний простір.

Виділяють три основні групи посудомийного обладнання:

  • Фронтальні посудомійні машини;
  • Купольні посудомійні машини;
  • Тунельні посудомійні машини.

 Незалежно від того, чи вам потрібна посудомийна машина для столової школи чи для кухні невеличкого кафе, ви завжди можете підібрати та купити необхідне обладнання на нашому сайті. Також ми пропонуємо б/в обладнання з гарантією. Посудомийні машини б/у будуть оптимальним вибором при обмеженості бюджету. Ціна на таку техніку зазвичай набагато нижча, ніж на нову, а завдяки налагодженій системі гарантійного та післягарантійного обслуговування фахівці «Продторгобладнання» забезпечать вас якісним сервісом впродовж усього терміну експлуатації.

Viber