Фото Поверхность для жарки FROSTY EGD-06A

Поверхность для жарки FROSTY EGD-06A

 • 5 057 грн

 • Виробник: Frosty
 • Модель: EGD-06A
 • Наявність: Є в наявності

Доставка обладнання здійснюється транспортною компанією на вибір покупця або на умовах самовивозу.

Важливо: В разі доставки транспортною компанію під час отримання товару необхідно розкрити упаковку і перевірити вантаж на його цілісність і комплектність не виходячи зі складу. При наявності ушкоджень потрібно скласти відповідний акт, інструкції з оформлення якого можна отримати у представників транспортної компанії перевізника на місці отримання товару.

Вартість та термін доставки залежить від умов компанії-перевізника.

Оплата товару здійснюється у безготівковій формі по перерахунку на підставі рахунку-фактури.


Компанія «Продторгобладнання» надає гарантію на всю техніку на термін 12 місяців з дня покупки.

У разі,  якщо несправність виникла з вини заводу-виробника, витрати на доставку до сервісного центру та ремонт покладаються на нашу компанію. Якщо пошкодження виникло в наслідок неправильної експлуатації, то вартість ремонту, запчастин та транспортування компенсує клієнт.

Умови гарантії:

 1. Під час гарантійного терміну здійснюється безкоштовний ремонт обладнання в разі встановлення заводського браку.
 2. Гарантійний ремонт (становлення, заміну та налаштування комплектуючих) проводиться виключно фахівцями продавця.
 3. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення профілактичних робіт (технічного огляду, чистки, регулювання та такого ін.).
 4. Претензії та скарги щодо технічних характеристик обладнання, якщо вони відповідають зазначеним виробником, не приймаються.
 5. Технічне та профілактичне обслуговування агрегатів протягом гарантійного терміну в обсязі, який передбачений підприємством-виробником, здійснюється покупцем за власний рахунок та повинно здійснюватись не пізніше одного місяця з дня введення обладнання в експлуатацію.
 6. Гарантія на замінені деталі або повністю замінений товар закінчується в момент закінчення гарантії на придбане обладнання.
 7. У випадку неможливості ремонту, продавець зобов'язується замінити виріб на подібний.

Гарантійне обслуговування не надається:

 1. Без правильно оформленого гарантійного талону або при наявності виправлень в гарантійному талоні претензії до якості не приймаються.
 2. Сервісний центр має право відмовити в гарантійному ремонті у випадках:
 • Наявності механічних пошкоджень;
 • Порушення збереження гарантійних пломб.
 • Внесення несанкціонованих виробником конструктивних або схемотехнічних змін.
 • Виконання ремонту не уповноваженими на це особами.
 1. Транспортування несправного обладнання в сервісний центр проводиться з необхідними документами силами та за рахунок Замовника. За домовленістю сторін, Замовник оплачує транспортні витрати сервісної служби для поїздки до місця експлуатації обладнання та здійснення там безпосереднього огляду або ремонту..
 2. Гарантія не розповсюджується на обладнання, яке вийшло з ладу в результаті:
 • необережних або умисних пошкоджень, спричинених Замовником;
 • дефектів, викликаних стихійним лихом;
 • пошкоджень, викликаних проникненням в апарат комах, вологи або агресивних середовищ.
 • порушення правил експлуатації, вказаних в інструкції;
 • неправильного підключення або експлуатації в електромережі, яка не відповідає правилам, вказаним в документобазі  на обладнання.
 1. Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на розхідні матеріали та будь-які інші змінні елементи, які мають природній обмежений період працездатності (лампи, картриджі, чекова стрічка, шторки до холодильних вітрин, вимикачами та ін.).
 2. Строк гарантійного ремонту – не більше 14 днів. У випадку відсутності запасних частин на складі, термін ремонту збільшується на строк поставки запасних частин.
 3. На період проведення гарантійного ремонту перебіг гарантійного терміну призупиняється.
 4. Гарантія розповсюджується на обладнання в цілому, при заміні складових частин, при гарантійному обслуговуванні, строк дії гарантії на заміну частини не може перевищувати строк гарантії на обладнання в цілому.

Компанія «Продторгобладнання» також здійснює післягарантійне технічне обслуговування. Для зручності покупця фахівці компанії можуть здійснювати ремонтні роботи по місцю розташування обладнання. Вартість ремонту відшкодовується за рахунок покупця. 

Окрім вищезазначених послуг ви можете замовити у наших фахівців послуги з монтажу, демонтажу та налаштування обладнання. Наші фахівці швидко та кваліфіковано вирішать ваші проблеми.

Поверхня для смаження FROSTY EGD-06A володіє корпусом і комбінованої робочої зоною з високоякісної нержавіючої сталі. Поверхня моделі складається з гладкою і ребристою зон з автономним нагріванням - це хороша альтернатива звичайним сковорідкам. Рифлена поверхня використовується для приготування великих шматків мяса і птиці, овочів. Вона надає страві привабливого малюнка з паралельними смужками, як при смаженні на решітці гриля. Гладка зона призначена для досягнення на продуктах рівномірно румяної скоринки. Використовується для смаження ковбаси, риби, морепродуктів, філе птиці або мяса, овочів, омлетів і млинчиків. Завдяки жировій плівці, що тонко утворюється на поверхні, забезпечується легке ковзання, що виключає пригорання і прилипання їжі. На комбінованій поверхні дуже зручно одночасно готувати різні інгредієнти, які потребують різної температури для смаження, наприклад стейки на ребристій поверхні і овочі для гарніру на гладкій зоні.

З огляду на невеликі габарити, поверхня для смаження FROSTY EGD-06A не займе багато місця на прилавку. Може використовуватися в фаст-фудах і на професійних кухнях кафе, барів, ресторанів. На лицьовій панелі жарочной поверхні FROSTY EGD-06A присутній терморегулятор, на якому можна регулювати температуру від +50 до + 300 ° С. Швидке нагрівання відбувається завдяки роботі потужних ТЕНів. Робоча поверхня оснащена бортиками, які не дозволяють розбризкується жиру. До складових моделі також входить резервуар, який збирає зайвий Жир. Термостат охороняє жарочні поверхню від перегрівання.

Характеристики
Габаритні розміри, д/ш/в, мм 550/440/200
Матеріал робочої поверхні нержавіюча сталь
Напруга, В 220
Потужність, кВт 3
Розмір робочої поверхні, мм 548/350
Тип поверхні комбінована
Тип установки настільна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Viber