Фото Шафа морозильна Polair CB 114S

Шафа морозильна Polair CB 114S

 • 41 735 грн

 • Виробник: Polair
 • Модель: CB 114S
 • Наявність: Є в наявності

Доставка обладнання здійснюється транспортною компанією на вибір покупця або на умовах самовивозу.

Важливо: В разі доставки транспортною компанію під час отримання товару необхідно розкрити упаковку і перевірити вантаж на його цілісність і комплектність не виходячи зі складу. При наявності ушкоджень потрібно скласти відповідний акт, інструкції з оформлення якого можна отримати у представників транспортної компанії перевізника на місці отримання товару.

Вартість та термін доставки залежить від умов компанії-перевізника.

Оплата товару здійснюється у безготівковій формі по перерахунку на підставі рахунку-фактури.


Компанія «Продторгобладнання» надає гарантію на всю техніку на термін 12 місяців з дня покупки.

У разі,  якщо несправність виникла з вини заводу-виробника, витрати на доставку до сервісного центру та ремонт покладаються на нашу компанію. Якщо пошкодження виникло в наслідок неправильної експлуатації, то вартість ремонту, запчастин та транспортування компенсує клієнт.

Умови гарантії:

 1. Під час гарантійного терміну здійснюється безкоштовний ремонт обладнання в разі встановлення заводського браку.
 2. Гарантійний ремонт (становлення, заміну та налаштування комплектуючих) проводиться виключно фахівцями продавця.
 3. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення профілактичних робіт (технічного огляду, чистки, регулювання та такого ін.).
 4. Претензії та скарги щодо технічних характеристик обладнання, якщо вони відповідають зазначеним виробником, не приймаються.
 5. Технічне та профілактичне обслуговування агрегатів протягом гарантійного терміну в обсязі, який передбачений підприємством-виробником, здійснюється покупцем за власний рахунок та повинно здійснюватись не пізніше одного місяця з дня введення обладнання в експлуатацію.
 6. Гарантія на замінені деталі або повністю замінений товар закінчується в момент закінчення гарантії на придбане обладнання.
 7. У випадку неможливості ремонту, продавець зобов'язується замінити виріб на подібний.

Гарантійне обслуговування не надається:

 1. Без правильно оформленого гарантійного талону або при наявності виправлень в гарантійному талоні претензії до якості не приймаються.
 2. Сервісний центр має право відмовити в гарантійному ремонті у випадках:
 • Наявності механічних пошкоджень;
 • Порушення збереження гарантійних пломб.
 • Внесення несанкціонованих виробником конструктивних або схемотехнічних змін.
 • Виконання ремонту не уповноваженими на це особами.
 1. Транспортування несправного обладнання в сервісний центр проводиться з необхідними документами силами та за рахунок Замовника. За домовленістю сторін, Замовник оплачує транспортні витрати сервісної служби для поїздки до місця експлуатації обладнання та здійснення там безпосереднього огляду або ремонту..
 2. Гарантія не розповсюджується на обладнання, яке вийшло з ладу в результаті:
 • необережних або умисних пошкоджень, спричинених Замовником;
 • дефектів, викликаних стихійним лихом;
 • пошкоджень, викликаних проникненням в апарат комах, вологи або агресивних середовищ.
 • порушення правил експлуатації, вказаних в інструкції;
 • неправильного підключення або експлуатації в електромережі, яка не відповідає правилам, вказаним в документобазі  на обладнання.
 1. Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на розхідні матеріали та будь-які інші змінні елементи, які мають природній обмежений період працездатності (лампи, картриджі, чекова стрічка, шторки до холодильних вітрин, вимикачами та ін.).
 2. Строк гарантійного ремонту – не більше 14 днів. У випадку відсутності запасних частин на складі, термін ремонту збільшується на строк поставки запасних частин.
 3. На період проведення гарантійного ремонту перебіг гарантійного терміну призупиняється.
 4. Гарантія розповсюджується на обладнання в цілому, при заміні складових частин, при гарантійному обслуговуванні, строк дії гарантії на заміну частини не може перевищувати строк гарантії на обладнання в цілому.

Компанія «Продторгобладнання» також здійснює післягарантійне технічне обслуговування. Для зручності покупця фахівці компанії можуть здійснювати ремонтні роботи по місцю розташування обладнання. Вартість ремонту відшкодовується за рахунок покупця. 

Окрім вищезазначених послуг ви можете замовити у наших фахівців послуги з монтажу, демонтажу та налаштування обладнання. Наші фахівці швидко та кваліфіковано вирішать ваші проблеми.

Холодильник СВ114-S POLAIR (Полаір, Росія) призначений для роботи в приміщеннях з високою температурою навколишнього повітря до 40 ° С і вологістю до 80%. Тому його слід купити для довгострокового зберігання замороженого м'яса, риби, напівфабрикатів в гарячі цехи ресторанів, м'ясо-рибні цехи підприємств громадського харчування, для ринкових павільйонів, складських приміщень магазинів, військових частин.

Корпус морозильної шафи СВ114-S POLAIR (Полаір, Росія) - цільнозаливний. Як термоізоляції використовується пінополіуретан високої щільності. Така конструкція корпусу гарантує міцність і довговічність експлуатації. Верхнє розташування агрегату полегшує доступ для сервісного обслуговування та покращує показники теплообміну. Двері, завдяки конструкції петель, закривається сама, що само по собі дуже зручно і може врятувати Ваші продукти. Для попередження примерзання дверний отвір оснащений спеціальним ПЕН-му. Так само ПЕН встановлений на трубці для зливу конденсату. У холодильній камері встановлено 8 полиць з навантаженням на кожну до 40 кг. Замість полиць можна встановлювати гастроемкости GN2 / 1 це дуже зручно для харчових підприємств. Холодильну шафу встановлюється на чотирьох регульованих по висоті ніжках.

На всі шафи POLAIR (Полаір, Росія) встановлюється холодильний агрегат Danfoss (Німеччина) і електронний блок управління з системою автооттайкі. Динамічне охолодження камери гарантує рівномірний охолодження всіх полиць навіть при повному завантаженні продуктами.

Характеристики
Габаритні розміри, д/ш/в, мм 1474/930/2064
К-сть полок, шт 8
Кількість дверей 2
Маса, кг 212
Напруга, В 230
Об'єм, л 1400
Потужність, кВт 0,85
Температура, °C -18
Тип охолодження динамічне

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Viber