Фото Кавомашина Hendi 208946 Top Line By Wega

Кавомашина Hendi 208946 Top Line By Wega

 • 91 275 грн

 • Виробник: Hendi
 • Модель: 208946
 • Наявність: Є в наявності

Доставка обладнання здійснюється транспортною компанією на вибір покупця або на умовах самовивозу.

Важливо: В разі доставки транспортною компанію під час отримання товару необхідно розкрити упаковку і перевірити вантаж на його цілісність і комплектність не виходячи зі складу. При наявності ушкоджень потрібно скласти відповідний акт, інструкції з оформлення якого можна отримати у представників транспортної компанії перевізника на місці отримання товару.

Вартість та термін доставки залежить від умов компанії-перевізника.

Оплата товару здійснюється у безготівковій формі по перерахунку на підставі рахунку-фактури.


Компанія «Продторгобладнання» надає гарантію на всю техніку на термін 12 місяців з дня покупки.

У разі,  якщо несправність виникла з вини заводу-виробника, витрати на доставку до сервісного центру та ремонт покладаються на нашу компанію. Якщо пошкодження виникло в наслідок неправильної експлуатації, то вартість ремонту, запчастин та транспортування компенсує клієнт.

Умови гарантії:

 1. Під час гарантійного терміну здійснюється безкоштовний ремонт обладнання в разі встановлення заводського браку.
 2. Гарантійний ремонт (становлення, заміну та налаштування комплектуючих) проводиться виключно фахівцями продавця.
 3. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення профілактичних робіт (технічного огляду, чистки, регулювання та такого ін.).
 4. Претензії та скарги щодо технічних характеристик обладнання, якщо вони відповідають зазначеним виробником, не приймаються.
 5. Технічне та профілактичне обслуговування агрегатів протягом гарантійного терміну в обсязі, який передбачений підприємством-виробником, здійснюється покупцем за власний рахунок та повинно здійснюватись не пізніше одного місяця з дня введення обладнання в експлуатацію.
 6. Гарантія на замінені деталі або повністю замінений товар закінчується в момент закінчення гарантії на придбане обладнання.
 7. У випадку неможливості ремонту, продавець зобов'язується замінити виріб на подібний.

Гарантійне обслуговування не надається:

 1. Без правильно оформленого гарантійного талону або при наявності виправлень в гарантійному талоні претензії до якості не приймаються.
 2. Сервісний центр має право відмовити в гарантійному ремонті у випадках:
 • Наявності механічних пошкоджень;
 • Порушення збереження гарантійних пломб.
 • Внесення несанкціонованих виробником конструктивних або схемотехнічних змін.
 • Виконання ремонту не уповноваженими на це особами.
 1. Транспортування несправного обладнання в сервісний центр проводиться з необхідними документами силами та за рахунок Замовника. За домовленістю сторін, Замовник оплачує транспортні витрати сервісної служби для поїздки до місця експлуатації обладнання та здійснення там безпосереднього огляду або ремонту..
 2. Гарантія не розповсюджується на обладнання, яке вийшло з ладу в результаті:
 • необережних або умисних пошкоджень, спричинених Замовником;
 • дефектів, викликаних стихійним лихом;
 • пошкоджень, викликаних проникненням в апарат комах, вологи або агресивних середовищ.
 • порушення правил експлуатації, вказаних в інструкції;
 • неправильного підключення або експлуатації в електромережі, яка не відповідає правилам, вказаним в документобазі  на обладнання.
 1. Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на розхідні матеріали та будь-які інші змінні елементи, які мають природній обмежений період працездатності (лампи, картриджі, чекова стрічка, шторки до холодильних вітрин, вимикачами та ін.).
 2. Строк гарантійного ремонту – не більше 14 днів. У випадку відсутності запасних частин на складі, термін ремонту збільшується на строк поставки запасних частин.
 3. На період проведення гарантійного ремонту перебіг гарантійного терміну призупиняється.
 4. Гарантія розповсюджується на обладнання в цілому, при заміні складових частин, при гарантійному обслуговуванні, строк дії гарантії на заміну частини не може перевищувати строк гарантії на обладнання в цілому.

Компанія «Продторгобладнання» також здійснює післягарантійне технічне обслуговування. Для зручності покупця фахівці компанії можуть здійснювати ремонтні роботи по місцю розташування обладнання. Вартість ремонту відшкодовується за рахунок покупця. 

Окрім вищезазначених послуг ви можете замовити у наших фахівців послуги з монтажу, демонтажу та налаштування обладнання. Наші фахівці швидко та кваліфіковано вирішать ваші проблеми.

Hendi 208946 відноситься до професійної лінії, створений для використання в місцях з великим потоком клієнтів. Все що необхідно зробити бармену - залити свіжою води, засипати необхідну кількість мелених зерен в ріжок, за допомогою темпера (в даній моделі кавомашини прийнято використовувати темпер діаметром до 58 мм ) сформувати з них таблетку, вибрати режим приготування і задати потрібну кількість чашок, решту роботи апарат зробить самостійно. Кофемашина професійна Hendi 208946 ідеально підійде для приготування еспрессо і інших кавових напоїв, які подаються в високих склянках. Не замінне кавове устаткування для кафе, ресторанів, а особливо для кавових.

Автоматична кавоварка Hendi 208946 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з чорним емалевим покриттям . Емаль служить для поліпшення зовнішнього вигляду машини для кави, а також для захисту металу від корозії.

Кавовий автомат Hendi оснащений бойлером, в якому відбувається автоматичне його заповнення водою. Завдяки, ефективним Тенам, вода в бойлері нагрівається. Автоматичне заповнення води в бойлері супроводжується світловим сигналом оповіщення. Спостерігати за температурою нагрівання води і тиском можна за допомогою манометрів, які виведені окремо на корпусі промислової кавомашини Hendi 208946 - манометр для помпи і для бойлера. Виходячи з їх показників, можна задати бажану температуру.

Кава машина Hendi 208946 забезпечена:

 • 1 краном для окропу - окріп для чаю.
 • 2 кранами для пара - для подачі пари з бойлера для спінювання молока.
 • Каппучинатор - дозволяє в автоматичному режимі збивати молоко для приготування капучіно.
 • Вбудована ротаційна помпа.

Для більшої зручності, в кавовому обладнанні Hendi 208946, передбачений електронний дисплей і цифрова панель управління - дозволяє легко і швидко визначитися з варіантом напою - адже всі функції і команди у Вас перед очима.

Підігрів чашок - підігрівати платформа, яка підтримує напій в гарячому стані, щоб він не остигав і не втрачає свій смак і аромат. Програмування обсягу до 4 порцій напоїв на кожній групі. В кінці робочого процесу запускається автоматична миюча програма. Для оптимизирования процесу мийки, окремо, можливо придбати препарати для чищення кавоварок Hendi. 

Характеристики
Габаритні розміри, д/ш/в, мм 740/555/515
Маса, кг 62
Напруга, В 220/400
Об'єм ємності, л 10,5
Потужність, кВт 3,7

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Viber